Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Інший товар у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Веселинове
Новая качественная Mesh система Linksys Velop для квартиры
Магазин NTools предлагает приобрести масштабируемую Wi-Fi систему Linksys Velop WHW0102 для квартиры. Быстро и легко настраивается и управляется. Главные технические характеристики Wi-Fi системы Linksys Velop WHW0102: пропускная способность 1.2 Гбит/с, 2 порта 10/100/1000 Mbps RJ...
04.12.2023
Київ, Миколаївська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
5 416 грн
Новий товар
ТоргТорг

Моделей комп'ютерів існує багато, і комплектуючих до них, відповідно, теж. Складно все перерахувати. І, якщо вам не вдалося відшукати щось в основних категоріях, швидше за все, це можна знайти тут. У даній рубриці пропозиції публікують як приватні продавці і покупці, так магазини і скупники. Тут можна зустріти такі товари, як: відеокарти, джерела безперебійного живлення, комутатори, програматори, адаптери, сплітери, різні плати, підсвічування для ПК, модулі та багато іншого.

Купити, продати або обміняти це все у Веселиновому допомагає дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Платформа має зрозумілий інтуїтивний дизайн. Користуватися їй зможе кожен. Розміщувати і знаходити публікації дуже швидко і легко. І все це абсолютно безкоштовно. Кількість публікація необмежено. Сайт щодня відвідують тисячі користувачів, тому відгуки починають надходити практично відразу після розміщення оголошення.

Детальніше