Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару
Підкатегорії
Вебкамери
Клавіатури/миші/маніпулятори
Копіри
Комп'ютерна акустика
Мережеве обладнання
Мфу
Принтери
Сканери
Інші периферійні пристрої

Периферійні пристрої у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Копир A3 Canon NP 6317
Копир A3 CANON NP 6317 для идеальной работы требуется обслуживание
16.04.2020
Лисичанськ, Луганська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
990 грн
ТоргТорг
Принтер Epson WP-4025DW (4020DW) - Убийца лазерников!
НОВЫЙ! Epson WorkForce Pro WP-4025DW - убийца лазерных принтеровОтзывы - http://technoportal.ua/printers/epson/epson-workforce-pro-wp-4020/comments.htmlЦена на официальном сайте Epson - 9 990 грнЦена в интернет-магазине FOTOS - 8 790 грн Наша спец. цена - 3 299 грн...
26.02.2019
Сєвєродонецьк, Луганська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
3 299 грн
Новий товар

Принтери, сканери, клавіатури, миші та інші допоміжні пристосування, які розширюють функціональні можливості комп'ютера - це периферійні пристрої. Робота ПК без деяких з них утруднена, а без інших - зовсім неможлива. Деякі з цих товарів коштують досить дорого, тому користувачі купують їх в справному, але старому стані.

На допомогу в питаннях покупки і продажу комп'ютерних товарів у Луганській області прийде дошка оголошень ogolosha.ua. Знайти потрібну на її сторінках допоможе вбудована система пошуку. Користувачеві необхідно лише вказати різновид пристосування, бажаний ціновий діапазон. Зручний сайт і для продавців (приватних осіб, сервісних майстерень, профільних магазинів, виробників): розміщувати інформацію в базі порталу можна на будь-який потрібний термін і абсолютно безкоштовно.

Кому-то важливо придбати гаджети виключно «в заводській упаковці». У цьому випадку просто відсортуйте позиції по їх станом (нові або вживані речі). Також можна відфільтрувати тільки публікації з фото - для більшої наочності.

Детальніше