Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару
Підкатегорії
Вебкамери
Клавіатури/миші/маніпулятори
Копіри
Комп'ютерна акустика
Мережеве обладнання
Мфу
Принтери
Сканери
Інші периферійні пристрої

Периферійні пристрої у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Адаптер  Epson A130E - 15,2 В, 1,2 А, сетевой адаптер
СМОТРИТЕ МОИ ДРУГИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ!!!Адаптер полностью рабочийТехническая спецификация Тип продукта: АС адаптер Модель продукта: A130E Номер продукта (PN): A130E Источник питания: 18 Вт Напряжение: 15,2 В Совместимый бренд: Epson Сила тока: 1,2 А Input ac220-240v 50-60hz. 0.3a...
09.01.2022
Тернопіль, Тернопільська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
249 грн
Клавиатура+ Мышка KEYBOARD KT-288 ,с подсветкой
Стильний ручний набір КТ-288, який можна зберігати разом із дротяною клавіатурою та мишкою. Комплект поєднує зручність провідної технології Набір має рівну глянцеву поверхню, такий набір стане яскравим акцентом на будь-якому робочому столі.Мишко має ергономічну форму, чудово...
Клавіатури/миші/маніпулятори
08.01.2022
Тернопіль, Тернопільська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Периферійні пристрої
300 грн
ТоргТорг

Принтери, сканери, клавіатури, миші та інші допоміжні пристосування, які розширюють функціональні можливості комп'ютера - це периферійні пристрої. Робота ПК без деяких з них утруднена, а без інших - зовсім неможлива. Деякі з цих товарів коштують досить дорого, тому користувачі купують їх в справному, але старому стані.

На допомогу в питаннях покупки і продажу комп'ютерних товарів у Тернопільській області прийде дошка оголошень ogolosha.ua. Знайти потрібну на її сторінках допоможе вбудована система пошуку. Користувачеві необхідно лише вказати різновид пристосування, бажаний ціновий діапазон. Зручний сайт і для продавців (приватних осіб, сервісних майстерень, профільних магазинів, виробників): розміщувати інформацію в базі порталу можна на будь-який потрібний термін і абсолютно безкоштовно.

Кому-то важливо придбати гаджети виключно «в заводській упаковці». У цьому випадку просто відсортуйте позиції по їх станом (нові або вживані речі). Також можна відфільтрувати тільки публікації з фото - для більшої наочності.

Детальніше