Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Сервери у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
-20%
Маршрутизатор (роутер) TP-Link TL-WR841N
Продам модем роутер в хорошому стані, користувався один рік, зовсім як новий! Є все в комплектації, продаю бо перейшов на інший. 0969245140 знахожусь у Вінниці, можу переслати
13.09.2023
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Сервери
200 грн

Купити чи продати сервер у Вінницькій області допоможе сайт ogolosha.ua. Тут представлений широкий асортимент основного та допоміжного обладнання цього профілю. Можна знайти товари нові й такі, що були у вжитку, пропозиції тут розміщують приватні особи й компанії - магазини, сервісні майстерні, виробники пристроїв.

Доступ до бази оголошень у продавців та покупців повністю безкоштовний, інформація розміщується на безстроковій основі, без відома свого власника вони видалені не будуть. Користуватися ресурсом дуже зручно: за допомогою системи фільтрів можна відшукати потрібний товар у бажаному стані і найпривабливішому ціновому діапазоні. Оголошення містять описи товарів, перелік їх технічних характеристик, багато з них супроводжуються фотографіями пристрою, тому ще більш наочні.

Сортування позицій в каталозі ведеться за бажанням користувача: за збільшенням або зменшенням ціни, за датою появи в базі порталу.

Детальніше