Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Зовнішні накопичувачі у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Карты памяти, micro sd Sony, Samsung, Medion
Смотрите мои другие объявления!1) Memory Stick Pro Duo Sony 2Gb. Цена 199 грн.Производитель: Sony Тип карты памяти: MSPD Универсальный носитель информации на основе технологии флэш-памяти предназначенный для игровых консолей Sony, фото и видеокамер, телефонов Sony-Ericsson....
09.01.2022
Тернопіль, Тернопільська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Зовнішні накопичувачі
49 грн

Ми звикли зберігати важливі файли на телефоні, ноутбуці, планшеті, а раптова поломка цих пристроїв призводить до втрати особистої інформації. Звільнити ПК або смартфон від зайвого, передати дані з одного комп'ютера на інший при відсутності інтернету, зберегти наші фото, відео, музику допоможуть зовнішні сховища. Вони існують в трьох основних форматах - звичні нам флешки, карти пам'яті та виносні жорсткі диски.

Купити або продати накопичувачі у Тернопільській області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. Користуватися ресурсом покупцям та продавцям можна абсолютно безкоштовно. Пропозиції розміщуються на будь-який термін (за замовчуванням - безстроково). Відшукати потрібне - справа кількох секунд, за це відповідає вбудована система пошуку. Просто вкажіть тип товару, його стан, бажаний ціновий діапазон - моментально усі відповідні результати будуть виведені на екран.

Детальніше