Завантаження

Рус
Ноутбуки та аксесуари
Вид товару

Запчастини для ноутбуків у Балаклаві

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балаклава
планшет, ноутбуки б/у для сырья недорого
ноутбук Asus с целыми монитором, металл.корпусом отдам недорого на сырьё , экран в прекрасном состоянии не разбит на пиксели+внешне целый (мосты полетели) планшет стекло разбито но рабочий, наушники TECHNICS рабочие! - 100 гр. или 35 $полноразмерные, открытые динамические...
12.08.2022
Ялта, Крим
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Запчастини для ноутбуків
500 грн

Для ремонту чи модернізації ноутбуків потрібні деталі. Деякі коштують недорого, тому придбаються в магазині. Це шлейфи матриці, роз'єми USB, петлі кришки. Однак такі вузли електроніки, як жорсткий диск, екран, материнська плата - це досить дороге придбання. Розгляньте можливість купити їх «з рук», а допоможе в цьому дошка оголошень ogolosha.ua. Вона пропонує безліч запчастин для ноутбуків {у Балаклаві}. Вам важливо мати виключно нові комплектуючі та аксесуари? Вони також представлені на сайті. Просто в системі фільтрів вкажіть відповідний стан деталей. При бажанні відсортуйте позіції за кращим ціновим діапазоном та наявністю в оголошенні фотографій або відео.

Допомагає ресурс й продавцям: власники непотрібних, але справних компонентів, що залишилися після апгрейду техніки, можуть позбутися них, заробивши зайву копійку. Інформацію на Оголоші можна розмістити безкоштовно, на будь-який термін.

Детальніше