Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Планшети/ ел.книги /аксесуари
Вид товару

Планшети, ел.книги, аксесуари у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Планшет Apple A1455 iPad mini with Wi-Fi(white)
Планшет Apple A1455 iPad mini with Wi-Fi(white)iPad mini — новая и уменьшенная модель самого популярного планшетного компьютера iPad, она сочетает в себе все преимущества старшей модели — прекрасный экран, быстроту и производительность, камеры FaceTime и iSight, тысячи...
Apple
25.04.2020
Станиця Луганська, Луганська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Планшетні комп'ютери
2 999 грн
ОбмінОбмін
Apple A1455 iPad mini with Wi-Fi (black)⠀⠀⠀⠀⠀
Apple A1455 iPad mini with Wi-Fi (black)⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✅iPad mini — новая и уменьшенная модель самого популярного планшетного компьютера iPad, она сочетает в себе все преимущества старшей модели — прекрасный экран, быстроту и производительность, камеры FaceTime и iSight, т...
Apple
24.04.2020
Старобільськ, Луганська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Планшетні комп'ютери
2 800 грн
ОбмінОбмін
В подарок чехол для планшета,всё укомплектовано в коробке!
09.07.2019
Сватове, Луганська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Графічні планшети
3 600 грн

Планшети сьогодні широко використовуються в роботі, навчанні, поїздках, як засіб організації дозвілля. Вони багатофункціональні та в більшості випадків можуть замінити собою цілий міні-комп'ютер, але дуже компактні, легкі, мобільні.

Серед усього обсягу продажу цієї техніки значне місце займають вживані гаджети. Продавці прагнуть позбутися від старих моделей після покупки нових, більш функціональних. Покупці хочуть заощадити, купуючи за доступною ціною пристрої, що були у вжитку: за зовнішнім виглядом та працездатності вони часто не відрізняються від тих, що тільки-но з магазину.

В купівлі або продажу планшетів, електронних книг, «малювалок» для художників та ілюстраторів у Луганській області допоможе дошка оголошень ogolosha.ua – все це є в наявності на її сторінках. Окремий розділ каталогу присвячений запчастинам та аксесуарам. Пропозиції розміщуються безкоштовно, на будь-який потрібний термін.

Детальніше