Завантаження

Рус
Планшети/ ел.книги /аксесуари
Вид товару

Планшети, ел.книги, аксесуари у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Електронна книга Evromedia е-підручник Classic G6B
Екран 15 см (6 дюймів) 800х600 Матриця E-inkМає радіо і аудіоплеєр. Акумулятор живий, заряджається від комп'ютера по USB.Читати тяжко, бо погано перемальовує зображення, на екрані зостаються артефакти від попередніх сторінок. Wi-fi користуватись не зміг, напевно про...
19.11.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Електроніка > Планшети/ ел.книги /аксесуари > Електронні книги
600 грн
ОбмінОбмін

Планшети сьогодні широко використовуються в роботі, навчанні, поїздках, як засіб організації дозвілля. Вони багатофункціональні та в більшості випадків можуть замінити собою цілий міні-комп'ютер, але дуже компактні, легкі, мобільні.

Серед усього обсягу продажу цієї техніки значне місце займають вживані гаджети. Продавці прагнуть позбутися від старих моделей після покупки нових, більш функціональних. Покупці хочуть заощадити, купуючи за доступною ціною пристрої, що були у вжитку: за зовнішнім виглядом та працездатності вони часто не відрізняються від тих, що тільки-но з магазину.

В купівлі або продажу планшетів, електронних книг, «малювалок» для художників та ілюстраторів у Тернопільській області допоможе дошка оголошень ogolosha.ua – все це є в наявності на її сторінках. Окремий розділ каталогу присвячений запчастинам та аксесуарам. Пропозиції розміщуються безкоштовно, на будь-який потрібний термін.

Детальніше