Завантаження

Рус
Техніка для дому
Вид техніки

Інша техніка для дому в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
портативная электрическая с ножным управлением машинка для пряжи
Портативная электрическая машинка для работы с пряжей в кейсе.Сделана в заводских условиях.Регулируется ремнями.Ремни прилагаются.
06.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Техніка для дому > Інша техніка для дому
800 грн

Різновидів побутової електроніки сьогодні настільки багато, що не вистачить і дня для їх перерахування. А за цей час з'являться нові прилади. Але не завжди техніка підходить під бюджет. Тоді її можна придбати в стані б/в на Ogolosha.ua. Колишні у вживанні девайси можуть бути дуже якісними і служити довгий час.

Не вдалося знайти в Апостоловому прилад побутової техніки в основних категоріях - тоді вам сюди. Рубрика "інша техніка для дому" вміщує безліч різної електроніки різних видів і моделей. Наприклад, можна відшукати сушилку білизни, машинку для стрижки катишків, зволожувач повітря, стабілізатор напруги, безконтактний термометр, бойлер та інше.

На платформі реалізована система фільтрів, зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм, які допоможуть знайти необхідне за секунди. Ви хочете продати техніку? Розміщуйте оголошення на Огооша! Щодня нашу дошку відвідують тисячі користувачів, тому покупець знайдеться швидко.

Детальніше