Завантаження

Рус
Техніка для дому
Вид техніки
Марка
AstraLux
Aurora
Boutique
Bernina
Brother
Dragon Fly
Elna
Family
Husqvarna
Jaguar
Janome
Juki
Leader
New Home
Pfaff
Profi
Singer
Toyota
Veritas
Yamata
Інша марка

Швейні машинки та оверлоки в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Оверлок фирмы SEIKO.
Продам трехниточный оверлок б.у, но в хорошем состоянии, с электроприводом и педалью, пользовалась мало, больше стоял без дела. Возможна пересылка в другой город. Звоните, договоримся!
21.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Техніка для дому > Швейні машини та оверлоки
2 000 грн

Швейні, швейно-вишивальні, распошивальні машини та оверлоки - техніка потрібна, але дорога. Вихід є - купити швейну машинку в Апостоловому за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. Вживане обладнання на цьому сайті продається не через свою несправність, а більше через непотрібність своїм старим господарям. Пристрої такі ж функціональні, як й були відразу після придбання, але коштують набагато дешевше.

Ви серйозно займаєтеся шиттям або вишивкою та плануєте покупку, розраховуючи на довгу експлуатацію обладнання? Купуйте нові товари в магазинній упаковці з гарантією. Їх в каталозі представляють торговельні заклади, використовуючи портал як свою рекламну площадку. Вигода такої покупки очевидна, адже все машинки тут пропонуються за нижчою вартістю, ніж в реальному магазині.

Відсортувати позиції за станом речі дозволить вбудована система пошуку. Вона виводить на екран необхідне, фільтруючи пропозиції за виробником, ціною, наявністю в них супроводжуючого фото.

Детальніше