Завантаження

Рус
Техніка для дому
Вид техніки

В'язальні машини у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Иглы для вязальной машины
Иглы новые для вязальной(забыла для какой) ,уже купили 50шт.сказали для Невы и для Украинки,размер 8.3см,340шт,думаю по фото и размеру специалист разберется,фото дополнительное по просьбе пришлю,цена 10
04.12.2022
Донецьк, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
10 грн
Продается вязальная машина  МС 40-9 с крючками
Продается вязальная машина МС 40-9 с крючками, предназначена для в’язаний в домашних условиях изделий из шерстяной,полушерстяной,хлопчатобумажной и синтетической пряжи.
26.11.2022
Донецьк, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
400 грн
продам советскую ручную вязальную машинку Чернівчанка
продам ручную вязальную машинку Чернівчанка советская в хорошем рабочем состоянии. всё в комплекте. пересылаю.
31.10.2022
Покровськ, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
200 грн
Японская вязальная машина Brother KH950i/KR850
Продам в отличном состоянии японскую вязальную машину Brother KH950i/KR850 с кабелем для загрузки собственных узоров с компьютера, шнуром для интерактивного вязания по лекалу и программой DK-8 на русском языке. Есть обучающие уроки DK-8Японская вязальная машина Brother KH950i и...
21.07.2022
Краматорськ, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
52 000 грн
Вязальная машинка
Продам машинку для вязания Чярнивчянка. Торг уместен..
25.06.2022
Костянтинівка, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
400 грн

В'язальні машини дозволяють в домашніх умовах створювати авторські вироби відмінної якості з трикотажу при мінімальних витратах часу рукодільниці. Вони можуть вив'язувати безліч візерунків, орнаментів, гумок чи гладкого полотна. Це обладнання використовують для заробітку, створюючи на дому міні-ательє та приймаючи замовлення на виготовлення авторського одягу. Воно допомагає добре заощадити, виготовляючи речі для себе й своєї сім'ї. А ще в'язання на машинці - це хобі, яке дозволить відволіктися від повсякденної рутини.

Купити, продати в'язальну машинку, аксесуари до неї у Донецькій області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В каталозі сайту свої пропозиції розміщують приватні особи та магазини, серед товарів є нові та вживані. Використовуючи вбудовану систему пошуку, можна відфільтрувати позиції за ціною, новизною або наявністю супроводжуючого фото. Користуються ресурсом продавці й покупці безкоштовно.

Детальніше