Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Телефони та аксесуари
Вид товару

Аксесуари для телефонів у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Беспроводные наушники bluetooth 5 часов водостойкие,,басы,магнитные
-Эксклюзивные патенты на дизайн, эргономичный дизайн наушников, удобно носить с легкостью. -Дизайн ушей, снижающий лучшие мировые басы. -Уникальный Магнитный контроль, не легко упасть. -Встроенный микрофон с высокой чувствительностью, более четкое качество голоса. -Встроенный...
Гарнітури
Позавчора в 11:02
Лисичанськ, Луганська область
Електроніка > Телефони та аксесуари > Аксесуари для телефонів
260 грн
Новий товар
Автоматический автодержатель с безпроводной зарядкой
В наличии новый беспроводной автодержатель! По новой антикризисной цене! Всего 950 грн за этот современный,удобный гаджет! Преимущества: - Автоматическое открытие/закрытие фиксаторов; - Быстрая беспроводная зарядка; - Управление одной рукой; - Вращение на 360 градусов; -...
19.01.2019
Сєвєродонецьк, Луганська область
Електроніка > Телефони та аксесуари > Аксесуари для телефонів
950 грн
Новий товар

Аксесуари потрібні не лише сучасним смартфонам: безпроблемна та комфортна експлуатація кнопкових телефонів старих моделей теж вимагає наявності деяких аксесуарів - чохлів, навушників, зарядних пристроїв. Знайти та купити потрібне у Луганській області дозволяє дошка оголошень Ogolosha.ua. Вона містить безліч пропозицій про нові та старі товари даного напрямку, що розміщують на порталі з боку приватних осіб та компаній абсолютно безкоштовно. Настільки ж безкоштовний доступ до бази покупцям. Термін «життя» оголошення на сайті - до втрати ним актуальності, видалити його спроможний тільки сам автор, коли прийде час.

На дошці реалізовані «розумний» пошук товарів та система фільтрів. Він відсортує позиції за назвою, станом, вартістю, часом появи на веб-ресурсі, можна відокремити супроводжувані фото або відео.

Детальніше