Завантаження

Рус
Телефони та аксесуари
Вид товару

Рації та інші телефони у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Рация Baofeng UV-6 8W (двухдиапазонная)
Рация Baofeng UV-6 8W - двухдиапазонная радиостанция со степенью защиты IP56. Радиостанция Baofeng UV-6, отличается особой прочностью, эта модель снабжена следующей функцией: умеет находить и отслеживать сразу два канала в одинаковом частотном диапазоне. Baofeng UV-6 8W работает...
01.07.2021
Житомир, Житомирська область
Електроніка > Телефони та аксесуари > Рації та інші телефони
742 грн
Новий товар
ТоргТорг
ОбмінОбмін

Якщо вас цікавлять радіостанції, рації та все, що з ними пов'язано, запрошуємо відвідати дошку оголошень ogolosha.ua. Її каталог містить безліч пропозицій про продаж чи купівлю товарів даного профілю у Житомирській області.

Користуватися веб-ресурсом можна абсолютно безкоштовно. Сайт зручний для продавців та покупців. Перші (приватні особи чи компанії - магазини, виробники, сервісні майстерні) можуть розмістити оголошення за пару хвилин, та «висіти» в базі воно буде, доки не перестане бути актуальним. Другим надається можливість знайти потрібний товар за лічені секунди - за це відповідає вбудована «розумна» система пошуку. При виведенні результатів на екран вона відсортує їх за назвою гаджету, часом завантаження на сайт, бажаним ціновим діапазоном та іншими параметрами.

Детальніше