Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Супутникове ТБ у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Мультифид - крепеж головок Харьков
Мультифид Харьков позволяет установить дополнительный конвертор для приёма соседнего спутника на антенны.Крепеж новый, хорошего качества. есть 20 шт., скидка на количестве.Отправляю олх доставкой укрпочтой , новой почтой, Meest
11.09.2022
Глобине, Полтавська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Супутникове ТБ
50 грн

Цифрове супутникове телебачення у Глобиному давно перестало бути розкішшю і стає доступним за ціною. Ще 10 років тому такий комплект продавали за пару сотень доларів, сьогодні його вартість більш ніж приємна. Особливо якщо мова йде про придвання старих антени, тюнера, пульта, інших аксесуарів для телевізора. Їх продають не через несправність, а через непотрібність. Наприклад, колишній власник придбав сучасну модель або став користуватися телебаченням іншого формату – кабельним чи ефірним.

Дошка оголошень ogolosha.ua містить чимало пропозицій про покупку та продаж наборів для прийому супутникового ТБ чи окремих комплектуючих. Працювати із сайтом продавцям й покупцям можна абсолютно безкоштовно. Знайти товар з потрібними характеристиками допоможе вбудована система пошуку – просто вкажіть бажаний ціновий діапазон, визначте стан речі, відсортуйте позиції із фото або тільки ті, що недавно з'явилися в базі даних.

Детальніше