Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Супутникове ТБ у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Xtra TV Box Strong  7601 7600
Гурт - від 400 грн!Тюнер приймає участь в акціях - "Оновлюйся з Комфортом" і *Футбол на рік ". Акції можна поєднувати.Супутниковий HD приймач для перегляду телеканалів супутникового телебачення XTRA TV та каналів у вільному доступі.CAM-Module XTRA TV - 399 грн Гур...
06.09.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Супутникове ТБ
400 грн
545 грн
Новий товар

Цифрове супутникове телебачення у Тернопільській області давно перестало бути розкішшю і стає доступним за ціною. Ще 10 років тому такий комплект продавали за пару сотень доларів, сьогодні його вартість більш ніж приємна. Особливо якщо мова йде про придвання старих антени, тюнера, пульта, інших аксесуарів для телевізора. Їх продають не через несправність, а через непотрібність. Наприклад, колишній власник придбав сучасну модель або став користуватися телебаченням іншого формату – кабельним чи ефірним.

Дошка оголошень ogolosha.ua містить чимало пропозицій про покупку та продаж наборів для прийому супутникового ТБ чи окремих комплектуючих. Працювати із сайтом продавцям й покупцям можна абсолютно безкоштовно. Знайти товар з потрібними характеристиками допоможе вбудована система пошуку – просто вкажіть бажаний ціновий діапазон, визначте стан речі, відсортуйте позиції із фото або тільки ті, що недавно з'явилися в базі даних.

Детальніше