Завантаження

Рус
Мода різне

Різні товари з розділу "Мода і стиль" в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Куртка зимова, чоловіча
Мужская зимняя куртка, очень тёплая. Размер: 46. Подойдёт примерно на рост 170-180. Носилась очень аккуратно, отличное состояние. ОЛХ доставка через новую и укр почту или самовывоз. Возможны дополнительные фото/видео по вашему запросу.
28.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Мода і стиль > Мода різне
800 грн
Різні жіночі речі
Продам жіночі речі в гарному стані. Ціна за одне фото. Пересилаю. Можлива olx доставка
11.09.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Мода і стиль > Мода різне
50 грн

Щоб бути стильним і модним, можуть знадобитися найрізноманітніші предмети: відрізи тканини, гудзики, тасьма, оригінальний шарф, незвичайна шапка і інше. Все це в Апостоловому можна знайти в розділі «Мода - різне» на дошці оголошень Ogolosha.ua. Підбір товарів зручно вести за допомогою фільтрів і рядків пошуку.

Сайт оголоша допоможе вам звільнити будинок від зайвих речей, які можуть комусь стати в нагоді. Опублікувавши пост про продаж непотрібної кепки або сумки, залишків пряжі і текстилю, рідкісних гудзиків, обридлих прикрас, ви зможете дати цим речам друге життя і поповнити сімейний бюджет.

У цій рубриці також є пропозиції з продажу секонд-хенду великим і дрібним оптом. Це зручний спосіб почати бізнес в цій сфері і знайти надійного постачальника.

Вся інформація публікується безкоштовно і без обмежень по термінах розміщення. Ці умови діють як для приватних осіб, так і для комерційних користувачів.

Детальніше