Завантаження

Рус
Антикваріат/колекції
Тип товару

Букіністика у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Александр Пинт Подарок осознания
Серия: Школа холистической психологии. Издательство: Москва, «Геликон Плюс, Клонатон Пресс», 2001 год, 528 страниц. Твердый переплет, обычный формат.
29.10.2022
Високий, Харківська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Букіністіка
600 грн
Трофимова Стела, Фелицын Борис Литер «А»
Издательство: Тюмень «Тюменское книжное издательство», 1961 год, 164 страницы В настоящее издание вошла приключенческая повесть о шпионаже на предприятии, занимающемся разработкой нового способа производства титана – Литер «А» и трилогия о следователе прокуратуры Кирилле Дегтяре...
27.07.2022
Високий, Харківська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Букіністіка
500 грн
Пословицы и поговорки народов Востока Издание 1961 года
Академия наук СССР. Институт народов Азии. Составитель Ю. Э. Брегель. Издательство: Москва «Восточная литература», 1961 год, 736 страниц. Твердый переплет, немного увеличенный формат. В сборнике представлено 890 старинных пословиц и поговорок, в подавляющем большинстве своем сл...
14.07.2022
Високий, Харківська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Букіністіка
500 грн

Місце зустрічі букіністів і книголюбів у Високому - дошка безкоштовних оголошень ogolosha.ua. На сторінках її каталогу ви знайдете пропозиції про покупку і продаж антикварних друкованих видань, випусків періодичних видань минулих років, старовинні книги, рукописи. Окремо представлена ​​сучасна література на будь-який смак.

У минулі десятиліття у багатьох з нас була вдома велика бібліотека, але сьогодні більшість книг в ній стали неактуальними для вас, однак вони напевно цікаві для кого-небудь ще. Продати їх - спосіб звільнити від непотрібної літератури полки шаф і заробити трохи грошей в сімейний бюджет.

Розмістити пост на оголоша може будь-який приватний продавець або фірма (магазин, бібліотека, букіністична крамниця, видавництво). Це робиться легко і просто не більше ніж за пару хвилин, завдяки лаконічному дизайн і зручно побудованому каталогу.

Детальніше