Завантаження

Рус
Антикваріат/колекції
Тип товару

Картини у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Картина на холсте и бумаге, балерина, натюрморты, город, цветок, Алиса
Олх доставкой не отправляю, только укр и новой почтой. Картины Я все писала сама акрилом. По всем вопросам пишите или звоните)
12.08.2022
Високий, Харківська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Живопис
300 грн
Картина маслом 31*21 см
Картина маслом 80-х годов , нарисована на ДСП
11.08.2022
Високий, Харківська область
Хобі та відпочинок > Антикваріат/колекції > Живопис
250 грн

Предмети живопису в усі часи користувалися у Високому стійким попитом, актуальні вони і сьогодні. Картина - відмінний подарунок з будь-якого приводу або «просто так». А так як ціни на твори молодих талановитих художників з роками неухильно ростуть вгору, така покупка стане вигідною фінансовою інвестицією на майбутнє.

Сайт Ogolosha.ua пропонує безліч пропозицій про покупку і продаж картин з різною тематикою, виконаних в різних техніках. Природні, урбаністичні і навіть позаземні пейзажі, портрети, натюрморти, абстрактні композиції. Також тут можна знайти репродукції на твори відомих живописців.

Пости публікуються в базі сайту на будь-який необхідний термін, вони не ховаються автоматично адміністрацією ресурсу по закінченні якогось часу, і кількість публікацій від одного автора не обмежується. Користування веб-ресурсом повністю безкоштовно для приватних відвідувачів і компаній - художніх ательє, майстерень, видавництв, магазинів.

Детальніше