Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
CD/ DVD/ пластинки/ касети

Продаж CD / DVD дисків, вінілових платівок і касет у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
-90%
пластинки проигрователя
отечественные и зарубежные. речь Брежнева . Ленина. других деятелей... гимн советского союза. искусство и литература. песни и танцы. пьесы и рассказы. пластинки разных размеров и оборотов. цена за единицу 10 гр. смотреть в районе элеватора. возможен обмен на инструменты. т. 0...
22.08.2019
Рубіжне, Луганська область
Хобі та відпочинок > CD/ DVD/ пластинки/ касети
10 євро
1 євро
ОбмінОбмін
Dvd, mp3 диски, игры для компьютера и приставок оптом от производителя
ДВД фильмы, мультипликация и сериалы, Игры для ПК и приставок, караоке и музыка на дисках. Только ОПТ.Всегда в наличии оптом и мелким оптом от производителя: DVD, игры для приставок и ПК, музыка и караоке.Все каталоги и цены здесь: http://mmedia.com.ua/prices.htmlЛучшие ц...
14.05.2018
Алчевськ, Луганська область
Хобі та відпочинок > CD/ DVD/ пластинки/ касети
Договірна
Новий товар

Вінілові платівки, касети і двд диски зовсім не канули в лету. Їх у Луганській області колекціонує чимало людей, і поповнити свої збори можна за допомогою сайту оголошено. Тут можна купити cd і dvd диски, радянські пластинки і аудіокасети.

Інтуїтивно зрозуміла структура ресурсу і система фільтрації допоможе швидко відшукати необхідний товар. Майже всі пости супроводжуються фотографією і розгорнутим описом пропонованої речі. Користування Ogolosha.ua передбачає ніякого плати, публікувати і дивитися оголошення в каталозі можна повністю безкоштовно. Число публікацій від одного автора не обмежена, і вони не видаляються адміністрацією порталу з часом, залишаючись в базі даних на будь-який термін.

Чи не знайшли нічого підходящого? Просто опублікуйте пропозицію про намір придбати той чи інший звуковий носій з потрібною записом. Це відніме буквально хвилину і не зажадає оплати.

Детальніше