Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Акустичні гітари у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Классическая гитара Wanderer CB-S
Продам гитару Wanderer CB-S, сделано в России. Состояние идеальное, по сути ею не пользовались. Продаю за ненадобностью. Чехол входит в комплект. Цена - 3200 грн. Уступлю, если будете покупать с рук. Отправлю новой почтой. Также можно купить с рук в Виннице.
15.04.2019
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
3 200 грн

Величезний вибір одного з найпопулярніших музичних інструментів у світі - акустичних гітар - представлений в каталозі дошки безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Гітаристи у Вінницькій області можуть знайти тут те, що потрібно - варіанти для різних музичних стилів і для будь-якого бюджету. На цій сторінці є нові та вживані товари. Другі коштують значно дешевше, але якість їх майже завжди настільки ж висока. Тут також можна знайти різноманітні аксесуари: струни, чохли, медіатори і багато іншого.

Відшукати потрібне не представляє складнощів. Реалізований в каталозі інтелектуальний пошуковий механізм, фільтрація і опція сортування дають можливість швидко відібрати позиції з важливих показників - часу появи на сайті (щоб бачити тільки ту інформацію, що з'явилася в останні години або дні), станом речі (будь-яке, нове, старе), вартості. Передбачено окремий фільтр по бренду товару.

Детальніше