Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Інші музичні інструменти у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
ФЕЙДЕРИ 21560 4шт, мікшер, пульт, запчастини 4шт.
Нові, в упаковці. Залишок з комплекту. Ціна за 1шт вказана в оголошенні. Виробництво Тайвань. Тип вказаний на фото оголошення. Розміри: Довжина 75мм 4х2 Хід движка 60мм Висота движка 15мм Логарифмічний стерео (аудіо) 10 кОм 15 000 циклів
29.09.2022
Глобине, Полтавська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Інші музичні інструменти
100 грн

На цій сторінці дошки оголошень ви знайдете оголошення про продаж і купівлю у Глобиному музичних інструментів, що не потрапили в інші підрубрики: баяни, акордеони, гармоні, арфи, а також оригінальні предмети, наприклад, модний інструмент «Шум струмка».

Тут також представлено найбільш різноманітне допоміжне концертне і звукозаписне обладнення, в магазинній упаковці і старе - вони продаються недорого, але при цьому перебувають у відмінному робочому стані. Останні - найкращий варіант, якщо ви робите перші кроки в музиці і не бачите сенсу купувати дороге нове оснащення.

Сайт має зрозумілий та лаконічний інтерфейс. Публікації розміщуються на Ogolosha.ua на будь-який потрібний термін, вони не видаляються автоматично, поки їх не приховає сам автор. Кількість постів від одного користувача не обмежується.

Детальніше