Завантаження

Рус
Пошук гуртів/ музикантів

Групи / Музиканти у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Високий
Постмодернізм Філософія панка
Постмодернізм новый музыкальный жанр от Soundgarden to Green Day, - Исследования музыка тонпсихология,индивидуальная психотехника в издании Д.Хэзмондалш ,Англия,2014,300 позиций библиография, - Ноты лирика Битлз - 130 г.р.н
25.11.2022
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів
Бас-гитарист ищет пост-панк группу. Что-то типа Motorama, Буерак. Рассмотрю варианты с другой инди-музыкой. Мне 29 лет. Есть опыт игры в группах. Есть инструмент. Могу платить за репетиции и записи.
12.11.2022
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів
Пишу биты,  битмейкинг
Пишу биты, есть примеры работ , опыт сведения и мастеринга треков. Подробнее в ЛС.
30.10.2022
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів
Ищу вокалиста и музыкантов для создания хэви-металл группы
Ищутся любители хэви-металла, любящие его не только слушать, но и желающие его играть. Пламенные поклонники хэви, любящие и ценящие этот Драйв, Энергию, для кого это Стиль Жизни. Те, кто хочет не только сидеть и слушать в одиночестве любимые группы, а хочет и сам творить что-то в...
17.10.2022
Харків, Харківська область
Хобі та відпочинок > Пошук гуртів/ музикантів

На цій сторінці дошки оголошень Ogolosha.ua зібрана інформація про пошук музикантів в естрадну чи рок-групу у Високому. Тут підбирають гітаристів, ударників, басистів, вокалістів, не тільки потрібного рівня майстерності, а й бажаного світогляду. Сайт стане в нагоді і самим музикантам в пошуку роботи.

Користуватися ресурсом можна абсолютно безкоштовно, ні розміщень, ні перегляд публікацій не передбачають оплату. В пост здобувач музичної вакансії може додати докладний опис своїх досягнень і фотографію, щоб підвищити шанс швидко знайти зацікавлених. А якщо ви шукаєте людину в свою групу, детально опишіть вимоги до її майбутнього учаснику.

Вибирайте в каталозі цікаві позиції за допомогою вбудованого пошукового механізму. Є можливість розсортувати всі оголошення за датою появи їх в базі порталу.

Детальніше