Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Ігри з ракеткою в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ракетка для бадминтона
Ярко-зелёная и голубая ракетки с воланчиком; удобные ручки. Как вариант - как подарок для ребёнка, так и для себя. Если есть вопросы - пишите. Длина ракеток- 52 см. Можно играть как в бадминтон, так и в большой теннис.
12.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Ігри з ракеткою
120 грн

Тренування з бадмінтону, пінг-понгу або великого тенісу забезпечують гармонійний фізичний розвиток. У цих видів спорту практично немає вікових обмежень. Для гри потрібні спеціальні аксесуари, в широкому асортименті представлені на оголоша.

На сайті можна купити тенісну ракетку, м'ячики Head TOUR, намотування та інший спортивний інвентар в Апостоловому. У разі обмеженого бюджету варто придбати стару фірмову екіпіровку, наприклад, ракетку Wilson ULTRA 100UL б / у за півціни.

На цих сторінках ви знайдете тисячі різноманітних пропозицій. Чи не розгубитися в їх різноманітті допоможе «розумна» система пошуку, реалізована в каталозі. Вона миттєво відбере для вас потрібні позиції і впорядкує їх у важливому для вас порядку, наприклад, від найдорожчих до найдешевших або за часом появи публікації в базі даних.

Детальніше