Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Ігри з ракеткою у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Теннисный стол доник 900 идеал немец
Продам суперский теннисный стол известного германского производителя Donik. Состояние нового, покупали в июле этого года, в использовании был очень мало. Брака, дефектов и прочих следов эксплуатации нет. Сетка целая. Полный комплект от производителя. Бонусом отдам две ракетки. Ра...
16.11.2022
Глобине, Полтавська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Ігри з ракеткою
3 700 грн

Тренування з бадмінтону, пінг-понгу або великого тенісу забезпечують гармонійний фізичний розвиток. У цих видів спорту практично немає вікових обмежень. Для гри потрібні спеціальні аксесуари, в широкому асортименті представлені на оголоша.

На сайті можна купити тенісну ракетку, м'ячики Head TOUR, намотування та інший спортивний інвентар у Глобиному. У разі обмеженого бюджету варто придбати стару фірмову екіпіровку, наприклад, ракетку Wilson ULTRA 100UL б / у за півціни.

На цих сторінках ви знайдете тисячі різноманітних пропозицій. Чи не розгубитися в їх різноманітті допоможе «розумна» система пошуку, реалізована в каталозі. Вона миттєво відбере для вас потрібні позиції і впорядкує їх у важливому для вас порядку, наприклад, від найдорожчих до найдешевших або за часом появи публікації в базі даних.

Детальніше