Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Настільні ігри у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Настольная игра Джанга (Дженга, Башня), новая
Развивающая и увлекательная игра! Комплектация: 54 деревянных блоков Возраст 8+ лет Количество игроков 1+ Время игры 5-15 минутОтправляю НП, Укрпочтой с предоплатой на карту или отдам в Северодонецке
25.05.2020
Сєвєродонецьк, Луганська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Настільні ігри
220 грн
ТоргТорг

Асортимент настільних ігор на оголоша вражає уяву. Тут можна купити у Луганській області настільні ігри для компанії і для двох учасників, для дорослих і для дітей будь-якого віку, від малюків до підлітків. На сайті представлені класичні нарди, шахи, шашки, футбол або хокей, а також модні сучасні хіти - монополія, Джанго, скрабл, актіті.

Знайти потрібну гру в каталозі не важко - просто скористайтеся «розумної» системою пошуку, яка за кілька секунд розподілить всі пропозиції по важливим для вас параметрам: ціні, наявності супроводжуючого фото або відео, станом товару (новий в магазинній упаковці, вже використаний або будь-який) . При бажанні впорядкуйте всі позиції по їх давності публікації або зі збільшення чи спадаючій вартості.

Детальніше