Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Настільні ігри у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ялинка штучна 1.4 м.
Штучна новорічна ялинка в гарному стані. Висота 1.4
21.12.2020
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Настільні ігри
250 грн
ТоргТорг
Ужас Аркхэма Карточная игра + дополнения + органайзер и мешочек
Продам Ужас Аркхэма Карточная игра, в наличии есть два дополнения: Карнавал Ужасов и Проклятие Ругару(есть их коробочки), также есть органайзер и мешочек для жетонов хаоса, всё в идеальном состоянии, играли всего пару партий, всё на месте, ничего не утеряно, не испорчено, не поца...
З відео
20.08.2020
Могилів-Подільський, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Настільні ігри
1 649 грн

Асортимент настільних ігор на оголоша вражає уяву. Тут можна купити у Вінницькій області настільні ігри для компанії і для двох учасників, для дорослих і для дітей будь-якого віку, від малюків до підлітків. На сайті представлені класичні нарди, шахи, шашки, футбол або хокей, а також модні сучасні хіти - монополія, Джанго, скрабл, актіті.

Знайти потрібну гру в каталозі не важко - просто скористайтеся «розумної» системою пошуку, яка за кілька секунд розподілить всі пропозиції по важливим для вас параметрам: ціні, наявності супроводжуючого фото або відео, станом товару (новий в магазинній упаковці, вже використаний або будь-який) . При бажанні впорядкуйте всі позиції по їх давності публікації або зі збільшення чи спадаючій вартості.

Детальніше