Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Настільні ігри у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Формы для выпечки кексов, тарталеток и корзинок времен СССР
Продам формы для выпечки кексов, тарталеток под салаты и корзиночек с начинкой, в отличном новом состоянии. Формы тяжелого толстостенного качества тех лет, на каждой форме стоит клеймо СССР . Количество видно на фото. Цена за 1. Перешлю укр., новой почтой, Олх доставкой.
05.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Настільні ігри
20 грн

Асортимент настільних ігор на оголоша вражає уяву. Тут можна купити у Вінницькій області настільні ігри для компанії і для двох учасників, для дорослих і для дітей будь-якого віку, від малюків до підлітків. На сайті представлені класичні нарди, шахи, шашки, футбол або хокей, а також модні сучасні хіти - монополія, Джанго, скрабл, актіті.

Знайти потрібну гру в каталозі не важко - просто скористайтеся «розумної» системою пошуку, яка за кілька секунд розподілить всі пропозиції по важливим для вас параметрам: ціні, наявності супроводжуючого фото або відео, станом товару (новий в магазинній упаковці, вже використаний або будь-який) . При бажанні впорядкуйте всі позиції по їх давності публікації або зі збільшення чи спадаючій вартості.

Детальніше