Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Вело у Балаклаві

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балаклава
Продам катамаран
Катамаран в хорошем состоянии, полностью исправен. Находится в г. Счастье. Экв 300 долларов США в любой валюте, можно на карту банка. +38***********15 Viber WhatsApp
08.08.2022
Форос, Крим
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Вело
12 000 грн
Продаётся велосипед б/у по безналичному расчёту 5000 гривен
Велосипед находится в Старобельске. Оплата по безналичному расчёту по факту передачи.
06.06.2022
Форос, Крим
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Вело
5 000 грн

Велосипедна їзда - один з кращих варіантів аеробного навантаження. На Ogolosha.ua тут зібрано безліч пропозицій з продажу шосейних, міських і гірських велосипедів у Балаклаві. Якщо новий варіант вам не по кишені, можна купити вело бу. В каталозі є великий вибір старої велотехніки в гідному стані і з гуманної ціною.

Якщо вам доводиться їздити постійно і багато, варто купити велосипед з мотором. Маневрений і легко керований двоколісний транспорт стане чудовою альтернативою автомобілю.

В каталозі оголоша розміщувати оголошення можуть приватні особи і компанії (магазини спорттоварів, виробники подібної продукції, ремонтні майстерні). Кожен автор має можливість розмістити будь-яку кількість постів з детальним описом і фото товару. Інформація з плином часу не видаляється адміністрацією ресурсу, вона «висить» в базі даних безстроково.

Детальніше