Завантаження

Рус
Віддам безкоштовно

Віддам безкоштовно у Миколаївській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Всем в Николаеве кешбек 5 %+100грн Opti Такси
5% скидка на поездки + от 5 до 100 грн на счёт всем !Введите код 52B6348974 в приложении Оpti Такси и получайте постоянный кэшбек 5% ! А также за первую поездку с промокодом бонус от 5 до 100 грн.Попробуйте и убедитесь , ведь вы ничего не теряете...Желаю приятных поез...
Сьогодні в 12:08
Миколаїв, Миколаївська область
Віддам безкоштовно
Новий товар
Котят В Хорошие Руки
Отличные, живые, игривые. Район ЮТЗ. Едят сухой корм. Рождены 6 мая. Дополнительные фото по запросу.
11.07.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Віддам безкоштовно
Раствор для инъекций Трентал, 4 амп., годен до 07.2021 Таблетки Клосарт, 5 шт., годны до 11.2021 Остались после лечения отчима, лечение окончено.
06.07.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Віддам безкоштовно

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Миколаївській області абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше