Завантаження

Рус
Віддам безкоштовно

Віддам безкоштовно у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Всем в Тернополе кешбек 5 %+100грн от Оpti Такси
5% скидка на поездки + от 5 до 100 грн. на счёт всем !Введите код Knj1 в приложении Оpti Такси и получайте постоянный кэшбек 5% ! А также за первую поездку с промо кодом бонус от 5 до 100 грн. . Это и другие предложения подробно: t.me/s/beripokadajut
Учора в 18:12
Тернопіль, Тернопільська область
Віддам безкоштовно
Новий товар

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Тернопільській області абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше