
1з1

Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 27682289
№ 27682289
Переглядів оголошення: 2130
Переглядів
сьогодні:1
сьогодні:1
Інші послуги у Києві
СТЕЦЮРА ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА.Відома в Києві психіатр, психотерапевт через ефективне лікування таких захворювань та проблем: різні страхи, тривога, нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, асоціальна поведінка , синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, хронічна втома, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, тривожний стан. Лікар веде лікування пацієнтів від початку їх звернення до кінцевого результату: (пацієнт позбувся своєї проблеми з якою звернувся до лікаря).
Освіта
• Національний університет імені О.О. Богомольця, «Медична справа» (2018)
• Національна медична академія післядипломної освіти імені ПЛ.Шупика, спеціальність «Психіатрія» (2020)
Курси
• Курси підвищення кваліфікації в НМАПО ім. Шупика, «Паліативна допомога дорослим та дітям» (2021)
• Курси підвищення кваліфікації у НМУ ім. О.О.Богомольця, «Принципи замісної терапії» (2021)
• Науково-практична конференція «Психоматична медицина» (2021)
• Школа «Фармакологічне лікування негативної симптоматики при шизофренії» (2021)
• Науково-практичний симпозіум «Персоніфіковані підходи до неврологічної, психіатрічної та наркооогічної допомоги» (2021)
Участь в асоціаціях
• АПУ – асоціація психіатрів України
Виконувані процедури
• Діагностика та диференціальна діагностика психічних розладів
• Психофармакотерапія психічних розладів
• Психотерапія психічних розладів
• Консультативний прийом
• Сімейне консультування
Лікування захворювань:
• Різні страхи, тривога, нав'язливі дії та думки
• Порушення поведінки
• Агресія, конфліктність, асоціальна поведінка
• Головний біль різного генезу
• Синдром хронічної втоми
• Манія переслідування
• Психічні розлади
• Жахи під час сну
• Хронічна втома
• Неконтрольована агресія
• Апатія та млявість
• Зміна особистості
• Панічні розлади
• Тривожний стан
• Порушення сну
Показати більше
Консультація психіатра, нарколога, психолога, психотерапевта, Київ
1 100грн
Останні зміни ціни(грн)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Запропонуйте свою ціну продавцю
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
1 045 грн-5%
990 грн-10%
935 грн-15%
880 грн-20%
825 грн-25%
770 грн-30%
Якість послуги
Якість гарантую - є фахівцем високого класу, маю профільну освіту, сертифікати, достатній практичний досвід роботи.
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Інші оголошення автора
6 оголошень
Користувач ustina_smagina розмістив оголошення у категорії Бізнес та послуги, Інші послуги у місті Київ, Київська область. Він написав "Консультація психіатра, нарколога, психолога, психотерапевта, Київ", користувач оголосив вартість у 1 100 грн з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 31 січня 2024 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.