Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 11321089
Переглядів оголошення: 36
Переглядів
сьогодні:0

Аксесуари для фото/відеокамер у Києві

The Expedition 5x — середній рюкзак, призначений для повного набору фотообладнання й ноутбука з діагоналлю до 12".

Велика ударостійка передня кишеня з вологозахисними змійками призначений для ноутбука. Також у нього можна покласти легку куртку або додаткове фотообладнання.

Зручно розміщені на передній стінці рюкзака дві аксесуарні wing-кишені з вологозахисною змійкою, які дають змогу забезпечити швидкий доступ до найбільш часто використовуваних аксесуарів. Ці кишені обладнані запатентованою системою організації вмісту, яка використовує червоні прапорці для маркування чистих карт пам'яті та заряджених акумуляторів. Між wing-кишенями розташоване кріплення для штатива (Tamrac's QuickClip), а нижній зміцнений пластиком відсік дає змогу зручно тримати ноги штатива.

Всередині рюкзака дві вертикальні перегородки-тримачі мають міцний пластиковий каркас. Ремені-фіксатори надійно тримають об'єктиви. Три прозорі кишені головного відсіку візуально організовують розміщення фільтрів та інших аксесуарів.

Пластикова ударостійка платформа в нижній частині рюкзака є антишоковим захистом, а козирки від дощу закривають змійку від потрапляння сторонніх елементів. Ергономіка зовнішньої задньої стінки рюкзака завдяки вставкам із м'яких матеріалів дає змогу комфортно носити велику кількість техніки, а вентиляційні канали забезпечують сухість і прохолоду навіть під час тривалого носіння рюкзака. Ці сумки також обладнані поясним кріпленням BioCurve, яке рівномірно розподіляє навантаження на тіло.

Надійні плечові та поясні ремені-тримачі дають змогу повністю відрегулювати рюкзак і зробити його зручним. Адаптувати сумку під свої вимоги дають змогу також додаткові чохли для аксесуарів Tamrac, які кріпляться в спеціальні слоти (M.A.S. і S.A.S.). Чотири бічні петлі дають змогу приєднати до рюкзака похідне спорядження або одяг.
Країна бренду: США
Внутрішні розміри: 28 x 14 x 34 см
Зовнішні розміри: 32 x 25 x 41 см
Стан: новий, з бірками
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.