Завантаження

Рус
Інші сфери занять
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в інших сферах в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Ищу доп.работу в качестве личного помощника народного депутата.
Ищу доп работу в министерстве или в качестве личного помощника народного депутата с з/п от 400 тыс/ мес ( можно неофициально ) Консультант в стратегии аналитики и выход в сложных и нереальных ситуациях на грани ... Работаю онлайн 24/5 Рассмотрю варианты до конца июля мой вайбе...
06.07.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Інші сфери занять
400 000 грн

Шукаєте роботу в Апостоловому? Без досвіду? Терміново? В якій сфері? Раніше займали будь-які посади? Інтернет істотно спростив процес пошуку. Відпала необхідність спілкуватися з посередниками, агентствами, відвідувати центри зайнятості, телефонувати до відділу кадрів компанії і т. д. Все можна робити онлайн, не встаючи з-за комп'ютера, не залишаючи будинок. Просто і швидко. А щоб не витрачати час на перегляд вакансій і не чекати по два тижні відгуку від роботодавця, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Це безкоштовно і на безстроковій основі.

Що від вас вимагається? Максимальна кількість інформації про освіту, вміння і навички, знання іноземних мов й тощо. За яким графіком бажаєте працювати? Віддалено? З щотижневою оплатою? Потрібен підробіток в якості набирача тексту? На порталі зручно шукати кандидатів, які відповідають вимогам організації. ОГОЛОША — це велика база претендентів, які готові приступити до обов'язків вже завтра. Тут і студенти, і фахівці різних профілів, експерти зі значним стажем і т. д. Знаходьте і запрошуйте їх до співпраці. Не пропустіть ідеального підлеглого!

Детальніше