Завантаження

Рус
Інші сфери занять
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в інших сферах у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Очень аккуратно и надёжно расклею Ваши Объявления от Константиновки Донецкой области до Изюма Харьковская область.Опыт работы 19 лет.Фотоотчет.0999236801(вайбер)
Позавчора в 00:45
Краматорськ, Донецька область
Робота Резюме > Інші сфери занять
350 грн
Очень аккуратно и надежно расклею Ваши Обьявления от Константиновки до Харькова через Лиман,Артемовск(Бахмут).Опыт работы 19 лет.Фотоотчет.Есть типография.
13.07.2022
Краматорськ, Донецька область
Робота Резюме > Інші сфери занять
Договірна
Женщина 38лет образование среднее спец.Способна к обучению ищу работу .на постоянной основе ,способна к обучению .Всё что вас интересует звонить по номеру 0505452369 .
03.07.2021
Бахмут (Артемівськ), Донецька область
Робота Резюме > Інші сфери занять

Шукаєте роботу у Донецькій області? Без досвіду? Терміново? В якій сфері? Раніше займали будь-які посади? Інтернет істотно спростив процес пошуку. Відпала необхідність спілкуватися з посередниками, агентствами, відвідувати центри зайнятості, телефонувати до відділу кадрів компанії і т. д. Все можна робити онлайн, не встаючи з-за комп'ютера, не залишаючи будинок. Просто і швидко. А щоб не витрачати час на перегляд вакансій і не чекати по два тижні відгуку від роботодавця, опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Це безкоштовно і на безстроковій основі.

Що від вас вимагається? Максимальна кількість інформації про освіту, вміння і навички, знання іноземних мов й тощо. За яким графіком бажаєте працювати? Віддалено? З щотижневою оплатою? Потрібен підробіток в якості набирача тексту? На порталі зручно шукати кандидатів, які відповідають вимогам організації. ОГОЛОША — це велика база претендентів, які готові приступити до обов'язків вже завтра. Тут і студенти, і фахівці різних профілів, експерти зі значним стажем і т. д. Знаходьте і запрошуйте їх до співпраці. Не пропустіть ідеального підлеглого!

Детальніше