Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме архітектор ПЗ

Звичайні оголошення

Смартфони, ігрові консолі, домашні ПК і ноутбуки, планшети і будь-яка цифрова техніка забита софтом. Без цього вона і працювати нормально не буде. Все це створюють розробники всіх мастей (дизайнери і аналітики, художники, менеджери та ін.). Важливою позицією в ланцюжку розробки є архітектор програмного забезпечення. Робота не з легких, і вимагає величезних знань. Тому дану посаду можуть обійняти програмісти і системні адміністратори з великим досвідом. Умовно, це одна з пікових точок в ІТ кар'єрі.

На плечі професіонала лягає виконання управлінських, технічних та експертних функцій. Необхідно розробляти проект, аналізувати шаблон, створений відповідальним інженером, планувати структуру, якщо потрібно реструктурувати його. І як начальник, архітектор роздає завдання підлеглим, зустрічається з клієнтами і веде переговори.

Таку складну роботу шукати зовсім не важко. Якщо ви бачите себе на цій посаді або хочете поміняти поточну компанію, опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Для всіх користувачів розміщення є безкоштовним і на безстроковій основі. Працевлаштування через ОГОЛОШУ спосіб зручний та швидкий!

Детальніше