Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Робота Резюме
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Робота — Резюме у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Частное охранное предприятие приглашает на работу в Москву сотрудников.Работа на строительных объектах заключаются контракты на 15 и 30 дней. Зарплата от 45000 до 51000 тыс. рублей. Оплата по концу вахты. В период вахты выдаются авансы. Наличие паспорта РФ. Контактные телефоны: +...
26.07.2020
Луганськ, Луганська область
Робота Резюме > Охорона/ Безпека > Охоронець
Договірна
Личные качества: организованность, активность, коммуникабельность, нацеленность на результат, умение работать в команде. Цель поиска: поиск вакансии администратора, кладовщика, для возможности применения своих профессиональных способностей, получение удовлетворения и от работы,...
18.02.2019
Сєвєродонецьк, Луганська область
Робота Резюме > Робота для студентів/ Початок кар'єри
Договірна

Шукати сьогодні роботу за допомогою кадрового агентства вважається трохи старомодним. Але й навіщо звертатися туди, якщо існують дошки оголошень, на яких це можна зробити швидше і ефективніше. І найважливіше — безкоштовно! На такі сайти звертають уваги не тільки претенденти на місця, але і керівники підприємств, їх менеджери по роботі з персоналом. Основна перевага таких ресурсів — економія часу претендентів на візити і дзвінки — потрібно лише розмістити своє резюме. Зручно це і роботодавцям, адже вся інформація зібрана в єдиному місці, залишається тільки переглянути оголошення і відібрати відповідні.

Розділ «Робота — Резюме» порталу ОГОЛОША допоможе комусь отримати роботу своєї мрії, а комусь найняти потрібного співробітника у Луганській області. Оголошення розміщуються на ресурсі повністю безкоштовно і на будь-який термін. Щоб резюме працювало ще більш ефективно, в ньому слід вказати бажану сферу діяльності і тип зайнятості (повна, неповна, віддалена, проекти, тощо).

Детальніше