Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме експерт з нерухомості в Апостоловому

Звичайні оголошення

Як знайти невеликий офіс в центрі? А вигідно продати будинок? Або орендувати затишну квартиру з видом на озеро з качечками? Таку справу можна довірити тільки експерту з нерухомості. Це профі, який відмінно розбирається в ринковій кон'юнктурі, на «ти» з земельним, житловим, трудовим і податковим кодексом. Знає порядок оформлення договорів купівлі-продажу, нормативно-правові акти, що регулюють операції з нерухомим майном. А також вміє працювати з клієнтами: надавати консультації, оформляти пакет документів, представляти інтереси і виступати в ролі посередника.

Хочете знайти роботу спеціалістом з нерухомості в Апостоловому? Швидше і простіше, ніж переглядати однакові вакансії на сайтах, розмістити резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікація абсолютно безкоштовна і без необхідності регулярної активації. Опублікуйте один раз, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися, запрошувати на співбесіди!

Що хоче наймач? Відповідального, комунікабельного, активного і націленого на результат співробітника. Можна і без досвіду, але мати базові знання та вміти рекламувати об'єкт важливо. Це про вас? Тоді не чекайте, а публікуйте резюме прямо зараз!

Детальніше