Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері освіти, науки та перекладу в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Репетитор английского языка для детей 1-5 классов, опыт работы 6 лет, принимаю на дому район кольца косиора или солнечного
24.05.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
150 грн

Навчати — це ваше покликання? Хочете знайти роботу вихователем в дитячому садку в Апостоловому? Тільки закінчили педагогічний університет? Мрієте про кар'єру в науковій або освітній сфері? Немає досвіду, але є бажання? Потрібен підробіток нянею кілька годин на тиждень? Почніть свій шлях в даній області з розміщення резюме на порталі ОГОЛОША.

Величезна база претендентів, де роботодавці можуть підібрати відповідного всім вимогам кандидата для заміщення вакансій своєї компанії. Шукаєте перекладача? Або репетитора англійської мови для проведення онлайн уроків по скайпу? Без посередників, на пряму ви зможете зв'язатися з фахівцями за допомогою дошки оголошень.

Для успішного пошуку бажаної роботи додайте максимально детальну і правдиву інформацію про себе. Де і коли навчалися, є стаж, хоч і невеликий? Скількома мовами володієте, на якому рівні? Відвідували тренінги? Не забудьте про сертифікати! Додайте свої контакти — телефон, месенджери і соц мережі, щоби роботодавці змогли познайомитися з вами ближче і запросити на співбесіду!

Шукати роботу через ОГОЛОШУ просто і швидко. Немає необхідності переглядати тонни вакансій, чекати тижнями відгук від фірми. Завантажте резюме і вас знайдуть!

Детальніше