Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст в сфері освіти/науки/перекладу в Апостоловому

Звичайні оголошення

Наука і навчання – основні двигуни прогресу суспільства ось уже тисячоліття. Шукаєте роботу в сфері освіти в Апостоловому? Тільки закінчили педагогічний? Завжди мріяли стати вченим і зробити важливе відкриття? У вас є багаторічний стаж викладання? Чи допомагаєте школярам підготуватися до ЗНО? Разом з ОГОЛОША працевлаштуватися буде легко і просто.

Не витрачайте час на перегляд однакових вакансій на інших сайтах. Завантажте своє резюме на дошку оголошень. Абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Ще без необхідності регулярно активувати публікацію. Додайте один раз, і наймачі самі будуть зв'язуватися з вами! За яким графіком зручно працювати? Скільки коштує заняття або на яку зарплату розраховуєте? Чим більше інформації, тим імовірніше вас запросять на співбесіду!

В галузі існують різні професії: перекладачі та сурдоперекладачі, педагоги для дорослих і дітей, логопеди, вихователі і няні, методисти та ін. Влаштуватися можна і не маючи досвіду. Особливо це стосується молодих учителів, які отримали дипломи. Вливання кадрів потрібно завжди!

Детальніше