Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме репетитор в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Репетитор английского языка для детей 1-5 классов, опыт работы 6 лет, принимаю на дому район кольца косиора или солнечного
24.05.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
150 грн

Якщо дитині необхідно підтягнути свої знання в конкретній області, то батьки в Апостоловому звертаються до репетиторів. Це затребувана і цікава професія. Педагог розробляє і впроваджує методики навчання відповідно до потреб учня, шукає індивідуальний підхід до нього. Заняття проходять за зручним для всіх сторін графіку, в темпі, який дозволяє дитині максимально засвоювати матеріал.

В пошуках роботи? Простіше і швидше це зробити, розмістивши своє резюме на ОГОЛОШІ. Від вас вимагається детальна інформація про освіту і досвід, в яких напрямках спеціалізуєтесь (підготовка до іспитів або ЗНО, шкільна програма та ін.), вартість уроку і т. д.

Репетиторство вже не вважається підробкою, як це було раніше. Зараз це викладачі, які допомагають піднімати успішність дітей, готуватися до вступу у вищі навчальні заклади. Робота в галузі вимагає глибоких знань предмета, вміння шукати підхід до кожної окремої дитини, розробляти план навчання, відповідно до здібностей і поставлених цілей, навичок донесення інформації до слухача в зрозумілій формі.

Детальніше