Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вантажник Куликівці

Звичайні оголошення

Робота вантажником не вимагає профільної або вищої освіти. Тут навіть не обов'язково мати стаж. Єдине, що важливо для наймача — хороша фізична форма, витривалість, відсутність шкідливих звичок\хронічних захворювань опорно-рухового апарату. Робочі спеціальності вважаються не дуже престижними, але дозволяють заробляти непогані гроші.

Хочете знайти підробіток на вихідні або повноцінну роботу Куликівці? Немає бажання витрачати час на перегляд однакових вакансій на порталах і чекати відгуку? Простіше і швидше опублікувати своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Додайте публікацію один раз, і роботодавці самі будуть зв'язуватися з вами, запрошувати до співпраці!

В обов'язки спеціаліста входить навантаження і розвантаження, переміщення, перенесення великогабаритних\малогабаритних, важких вантажів. На будь-якому складі торгового або комерційного підприємства, на виробничих потужностях, поштових та службах таксі, в магазинах потрібні фахівці. Популярні сьогодні і бригади вантажників, які виконують замовлення приватних замовників — допомога з переїздом, занос меблів, підйом на поверх будівельних матеріалів.

Детальніше