Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме водій в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Підприємству на постійну роботи потрібен водій на грузовий автотранспорт (ДЛИНОМЕР). Вимоги: • безаварійний стаж водіння 5 років • водійське посвідчення категорії СЕ • досвід роботи на сідельні тягачі c напівпричепом; • без шкідливих звичок Обов’язки: • своєчасна подача ав...
02.11.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності > Водій
20 000 грн

Професія водія не здає позицій. І як і раніше є затребуваною. Робота водія в Апостоловому це таксисти, далекобійники, кур'єри, водії-експедитори\вантажники та ін. Це спеціальність для тих, хто любить проводити час в дорозі наодинці зі своїми думками. Рівень заробітної плати безпосередньо залежить від відпрацьованих змін або рейсів. Це може бути зайнятість на власному авто або на автомобілі компанії. Роботодавці відшкодовують гроші за витрату бензину або обслуговування агрегату (все залежить від домовленостей).

Якщо ви хочете працевлаштуватися, але не бажаєте витрачати нерви і сили на перегляд однакових вакансій на порталах, є варіант простіше. Опублікуйте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів. У вас права категорії А чи B? Або є досвід водіння вантажівок? Чи маєте водійське посвідчення D\T1\T2? Головне для спеца — дотримуватися ПДР, вміти вчасно розпізнати неполадки техніки і відправити її на СТО. Великим плюсом є відсутність необхідності вищої освіти.

Детальніше