Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з клієнтами у Київській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Доброго времени суток! Ищу работу оператором по продажам, опыта нету, работу удаленно, готова уделять 4-8 часов, интернет хороший, если надо улучшу, гарнитура есть, в идеале чтобы компания имела скрипт, адекватного руководителя, хорошее обучение.
24.06.2020
Київ, Київська область
Робота Резюме > Роздрібна торгівля/ Продажі > Менеджер по роботі з клієнтами
Договірна

Менеджмент – одна з найпопулярніших професійних областей. Тому працевлаштуватися цілком легко можуть навіть молоді фахівці без будь-якого досвіду. Однією з ключових посад на торговому підприємстві або в компанії, що надає послуги, є експерт, що займається обслуговуванням замовників. Шукаєте роботу менеджером по роботі з клієнтами в компанії у Київській області? Маєте стаж і власну базу? Якщо ні, не біда! До функціональних обов'язків відноситься консультація і супровід покупців продукції організації, підготовка комерційних пропозицій, укладання договорів, ведення переговорів, вирішення спірних питань по телефону або з виїздом в клієнтський офіс й тощо.

З чого почати пошуки? Опублікуйте резюме на ОГОЛОШІ. Консультанти, продавці фінансових продуктів, продовольчих товарів, товарознавці та інші експерти в галузі торгівлі швидко знаходять роботу через портал. Розділ регулярно переглядають кадровики і керівництво в пошуках відповідних співробітників. Вкажіть побільше інформації про себе. Очікуваний рівень заробітної плати? Знання іноземних мов? Наявність сертифікатів з курсів? Розміщення публікацій безкоштовне для всіх користувачів. Власник може зняти резюме з показу на свій розсуд.

Детальніше