Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів у сфері логістики та транспорту в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Ищу постоянную работу
Ищу постоянную работу со своим авто до 2- х тонн, погрузка низкая,задняя и боковая, предпочтения к межгороду!
05.02.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Транспорт/ Логістика > Водій
Договірна
Компания 'Express Tehbud', которая занимается перевозкой сыпучих материалов (песок, щебень), предоставляет в аренду самосвалы и спецтехнику (экскаваторы, бульдозеры, фронтальные погрузчики и т.д.), выполняет строительные работы,Осуществляет наборВОДИТЕЛЕЙ на самосвалы г.К...
25.11.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Транспорт/ Логістика > Водій
35 000 грн

Логістика і транспортна галузь є найважливішою артерією економіки. Починаючи від піших кур'єрів, які доставляють маленькі замовлення інтернет-магазинів, аж до перевезення побутової техніки, продуктів харчування, комплектуючих, запчастин, тощо. Перевозити можна і пасажирів, автомобілі, навіть арматуру і матеріали, які використовуються в будівництві.

Ви шукаєте роботу в Апостоловому в сфері логістики і транспорту? Або вам потрібен співробітник на склад, водій для розвезення товарів, співробітників? Добре налагоджена доставка здатна в кілька разів підвищити продажі. Тому навіть крихітні ресторанчики намагаються організовувати доставку на сусідні вулички, не кажучи про великі компанії.

На фірму потрібен фахівець зі знанням англійської та правами категорії В і С на своєму авто? Розгляньте завантажені резюме спеціалістів на ОГОЛОШІ. Економте час. Не чекайте поки на вашу вакансію відгукнуться, а обирайте з претендентів, які відповідають вашим критеріям!

Не знайшли гарної пропозиції роботодавців? Додайте резюме на дошку оголошень. Це безкоштовно і безстроково. Публікацію ви зможете деактивувати коли завгодно!

Детальніше