Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Банки/ Фінанси
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Банки - Фінанси у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Работа фінансовим менеджером (консультантом)
Робота фінансовим консультантом в великій компанії. Графік вільний, робота вдома, але не менше 5-6 годин. Оплата кожного тиждня. Всьому навчаємо!
10.06.2020
Старобільськ, Луганська область
Робота Вакансії > Банки/ Фінанси > Фінансовий менеджер
92704 грн
8 000 грн
Вакансия: агент Приват банка. Работа легкая и справится с ней может каждый. Возраст от 16 лет. Никаких затрат. Свободный график работы. Хороший доход несколько раз в месяц. Это может быть как основная работа, так и дополнительная. Не нужны особые знания. Работа дома, за компьютер...
06.07.2019
Сватове, Луганська область
Робота Вакансії > Банки/ Фінанси > Інші посади в сфері Банки/ Фінанси
5 000 грн
Предлагаю работу на дому! Только по Украине. Вакансия: агент Приват банка. Работа легкая и справится с ней может каждый. Возраст от 16 лет. Никаких затрат. Свободный график работы. Хороший доход несколько раз в месяц. Это может быть как основная работа, так и дополнительная. Не н...
26.06.2019
Сватове, Луганська область
Робота Вакансії > Банки/ Фінанси > Інші посади в сфері Банки/ Фінанси
5 000 грн

Усі люблять гроші. Але не всі вміють з ними поводитися. У сфері "банки і фінанси" працюють люди, які не тільки добре знають, як керувати бюджетом, а ще й заробляють на своїх знаннях і навичках. У таких фахівцях потребують компанії і приватні особи. А справжні професіонали своєї справи дуже цінуються і високо оплачуються.

На Ogolosha.ua можна знайти безліч вакансій у Луганській області в цій області: бухгалтер, касир, фінансист, аудитор, аналітик, верифікатор, скарбник, кредитор, оцінювач, економіст, фін.менеджер та інші. Завдяки зручному рубрикатору, системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, відшукати ідеальну роботу дуже легко. Просто виберіть відповідну рубрику та підрубрику або введіть ключові слова в рядок пошуку. Для більш вузького підбору вакансій - налаштуйте фільтри. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати та інше.

З Оголоша роботу зможе знайти кожен!

Детальніше