Завантаження

Рус
Інші сфери занять
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії в других сферах зайняти у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Обращайтесь на мой рабочий телефон у вайбер или телеграмм В интернет проект требуются сотрудники по наполнению и развитию. Работать можно из дома в удобное время и может подойти для тех, кто не может во время декрета ходить на работу Обязанности: - Размещение рекламы в интерне...
04.02.2020
Баришівка, Київська область
Робота Вакансії > Інші сфери занять
9 000 грн
На постоянную работу требуется Упаковщик
На постоянную работу требуется Упаковщик. 6/7 c 8.00 - 18.00 ЗП Договорная
03.06.2019
Баришівка, Київська область
Робота Вакансії > Інші сфери занять
Договірна

Ви не знайшли потрібну вакансію в жодній з рубрик? Тоді вона точно тут! Адже в категорії "інші сфери занять" розміщують усі унікальні пропозиції про роботу, які не підійшли під критерії інших підрубрик. Тут можна побачити вакансії віддаленої роботи, консультанта, продавця в кіоск, різні тимчасові підробітки, посудомийника, прибиральниці, промоутера, консьєржа, помічника керівника і багато інших.

Щоб знайти підходящу для вас пропозицію - введіть ключові слова в рядок пошуку. На сайті реалізований зручний рубрикатор, система фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Завдяки їм, ви зможете знайти що-завгодно за лічені хвилини. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте своє резюме в базі Оголоша. Тоді роботодавець зможе побачити його ще до публікації оголошення.

За допомогою Ogolosha.ua у Баришівці знайти роботу легко і швидко!

Детальніше