Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Юриспруденція у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Захист прав і інтересів фізичних і юридичних осіб
П р и м и р ю в а л ь н а Г р о м а д с ь к а О р г а н і з а ц і я « К О Р Д О Н »в Україні легалізована 20 серпня 1998 року для виважених, далекоглядних, розсудливих, кмітливих та з іншими складовими життєвої мудрос...
14.12.2021
Волноваха, Донецька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна
Ищу работу по специальности младшего специалиста права. Бахмут.
03.12.2021
Бахмут (Артемівськ), Донецька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Помічник адвоката, юриста, нотаріуса
Договірна

Що таке юриспруденція? Простими словами - це діяльність юристів. У наш час ця сфера дуже популярна. Фахівці в юриспруденції вирішують різні проблеми фізичних осіб або компаній. Вони допомагають домогтися правосуддя та рятують людські долі.

На Ogolosha.ua розміщені безліч вакансії в даній сфері. Ця рубрика допоможе знайти роботу у Донецькій області: адвокату, юристу, арбітажніку, нотаріусу, помічникові адвоката, правознавцеві та іншим. Якщо ви в пошуках роботи в цій галузі - вибирайте потрібну вам професію-підрубрику або введіть ключові слова в рядок пошуку. Для того, щоб звузити перелік вакансій - можна скористатися системою фільтрів: вид зайнятості, освіта або рівень бажаної заробітної плати.

Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте своє резюме в базі Оголоша. Тоді роботодавець зможе побачити його ще до публікації вакансії.

Детальніше