Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: цивільне право у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Цивільне право - це найпоширеніший вид юриспруденції. Фахівці в ній затребувані в невеликих компаніях, на підприємствах, державних установах і серед приватних осіб. Усі майнові та немайнові питання, які виникають між фізичними та юридичними особами, державами, регулюються юристами цієї галузі. Наприклад, до них можу звернутися з приводу придбання майна, створення творів мистецтва, науки, літератури, заподіянні шкоди, безпідставного збагачення та інших.

Існує у цій сфері й така професія, як юрисконсульт. В обов'язки спеціаліста входить: супровід господарської діяльності фірми, консультування керівництва і представників відділів з питань своєї юрисдикції, розробка і проведення правового аналізу, представництво інтересів організації в судах і державних органах.

Для того, щоб знайти роботу в області цивільного права, необхідно мати повну вищу юридичну освіту, досвід, високі знання законів, нормативних та кодексів, бути відповідальним, старанним, уважним до деталей і грамотним. Це основні вимоги від роботодавців, але кожна компанія може висувати додаткові параметри при відборі кандидатів, які залежать від специфіки їх роботи.

Вакансії юриста у Вінницькій області представлені на цій сторінці Ogolosha.ua. Сайт корисний і здобувачам, і роботодавцям. Оголоша зроблена максимально зручною для всіх. Тут можна відшукати що-завгодно всього за кілька хвилин. Розміщення публікацій теж не займає багато часу. Усі оголошення на дошці абсолютно безкоштовні, а кількість їх додавань необмежена!

Детальніше