Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: юрист/ юрисконсульт/ правознавець у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Юрист консультант удаленно
Новый европейский проект юридических консультаций онлайн приглашает к сотрудничеству юристов, адвокатов, юридические компании.После прохождения модерации, каждому специалисту предоставляется личная страница с бесплатным поддоменом в интернете, где можно выкладывать свои стать...
23.11.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна

Фахівці з права користуються величезним попитом. Вони потрібні державним і фінансовим установам, приватним фірмам, юридичним організаціям, правоохоронним структурам, страховим бюро. Професій в правознавство багато. Але найпоширеніші - це юрист і юрисконсульт (його ще називають правознавцем). Перша - це загальна назва всіх експертів юриспруденції, які отримали відповідну освіту, досвід, навички, знають всі закони, вміють правильно їх використовувати, а також вчать інших. Юристами називають тих, хто веде свою діяльність в області трудового, сімейного, адміністративного, господарського та інших видах права, суддею, адвокатом юристом-консультантом і т.д.

Робота юрисконсульта відрізняється від вищевказаної. Він займається більше консультацією з правових питань керівництво і працівників державних і комерційних компаній. Також він може виступати захисником своєї організації в судах і органах влади, вести та укладати договори, складати внутрішню документацію.

На цій сторінці Ogolosha.ua ви знайдете вакансії цих професій у Дніпропетровській області. Також ви можете залишити своє резюме в однойменній категорії. Усі публікації на Оголоша безкоштовні й не мають обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше