Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: юрист/ юрисконсульт/ правознавець у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Захист прав і інтересів фізичних і юридичних осіб
П р и м и р ю в а л ь н а Г р о м а д с ь к а О р г а н і з а ц і я « К О Р Д О Н »в Україні легалізована 20 серпня 1998 року для виважених, далекоглядних, розсудливих, кмітливих та з іншими складовими життєвої мудрос...
14.12.2021
Волноваха, Донецька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Юрист/ Юрисконсульт/ Правознавець
Договірна

Фахівці з права користуються величезним попитом. Вони потрібні державним і фінансовим установам, приватним фірмам, юридичним організаціям, правоохоронним структурам, страховим бюро. Професій в правознавство багато. Але найпоширеніші - це юрист і юрисконсульт (його ще називають правознавцем). Перша - це загальна назва всіх експертів юриспруденції, які отримали відповідну освіту, досвід, навички, знають всі закони, вміють правильно їх використовувати, а також вчать інших. Юристами називають тих, хто веде свою діяльність в області трудового, сімейного, адміністративного, господарського та інших видах права, суддею, адвокатом юристом-консультантом і т.д.

Робота юрисконсульта відрізняється від вищевказаної. Він займається більше консультацією з правових питань керівництво і працівників державних і комерційних компаній. Також він може виступати захисником своєї організації в судах і органах влади, вести та укладати договори, складати внутрішню документацію.

На цій сторінці Ogolosha.ua ви знайдете вакансії цих професій у Донецькій області. Також ви можете залишити своє резюме в однойменній категорії. Усі публікації на Оголоша безкоштовні й не мають обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше