Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: корпоративне право

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
sell Pmk powder 28578-16-7
28578-16-7 pmk powder vendor 28578-16-7 PMK methyl glycidate oil 28578-16-7 In Stock Best Price 28578-16-7 Fast Delivery Global
25.08.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Корпоративне право
Договірна
Успішна компанія у сфері телекомунікацій оголошує конкурс на посаду "Тендерний менеджер".Компанія працює на ринку телекомунікацій з 2010 року, надає послуги Інтернет, віртуальних мереж, останньої милі для корпоративних клієнтів.Посадові обов'язки: - Договірна робота з іс...
16.02.2022
Енергодар, Запорізька область
Робота Вакансії > Юриспруденція > Корпоративне право
Договірна

Спеціаліст з корпоративного права регулює суспільні відносини, які пов'язані з діяльністю корпорацій. Робота юриста цій галузі потрібна в великих компаніях, державних організаціях, юридичних агентствах і самостійно надавати послуги різним замовникам.

Завдання фахівця відрізняються, залежно від місця його роботи. В основному, він займається: наданням консультацій керівництву, представникам відділів, клієнтам; проведенням аналізу та підготовкою висновків; поданням компанії в судах і державних органах; складанням, розробкою договорів та іншої документації.

Для того щоб відгукуватися на вакансії в сфері корпоративного права, необхідно відповідати ряду вимог. Найважливіше - це вищу юридичну освіту. Але для хороших посад цього недостатньо - потрібен досвід (якщо його немає, можна почати з помічника юриста). Ідеально знання законодавства є теж одним з основних параметрів відбору. Також кандидат повинен бути відповідальним, цілеспрямованим, утвореним, націленим на результат.

На Ogolosha.ua щодня розміщуються сотні оголошень від користувачів зі всієї регіонів України. Публікувати пости на нашому сайті дуже легко і абсолютно безкоштовно. Можна розміщувати скільки завгодно публікацій, адже їх кількість необмежена.

Детальніше